Przywracamy pamięć bohaterom

Kolejny Projekt Fundacji Red is Bad „Przywracamy Pamięć Bohaterom” ma na celu wsparcie rzeczowe i finansowe, przeznaczone dla naszych wspaniałych Bohaterów. Na bieżąco analizujemy potrzeby naszych Podopiecznych związane z codziennością, zdrowiem i spędzaniem czasu wolnego. Wraz z wolontariuszami odwiedzamy naszych Podopiecznych, spisując opowieści o Ich bohaterstwie i niezwykłym życiu, jak również przygotowujemy Kronikę Pamięci o każdym z Nich.

Z ogromną radością możemy także zaanonsować wyjątkowe w tym roku paczki świąteczne, które przekażemy ponad 170 naszym Bohaterom. Zachęcamy do śledzenia naszej aktywności w mediach.

Bardzo dziękujemy za wsparcie Fundacji BGK im. J. K. Steczkowskiego, która jest partnerem Strategicznym projektu "Przywracamy Pamięć Bohaterom".